berhesda napis

Bethesda grupowe 12 2011Słów kilka o Bethesdzie:

Zawsze gdy proszą nasz zespół o przedstawienie się lub zaprezentowanie naszej historii, nigdy nie wiemy od czego zacząć… Mówimy po prostu: Jezu Ufam Tobie i gram dla Ciebie! I tak już od ponad dwudziestu lat…
 
Dlaczego Bethesda? Nazwa ta została zaczerpnięta z Pisma Świętego (dla ciekawskich: J 5,2) i oznacza sadzawkę, przy której gromadzili się chorzy, aby doznać uzdrowienia. Bethesda oznacza również tyle samo co: 'dom miłosierdzia'.
 
Nasz zespół działa przy Wyższym Seminarium Duchownym w Tarnowie. Od dwudziestu lat chcemy muzyką i śpiewem wychwalać Boga i zapalać w sercach wszystkich ludzi ogień Bożego miłosierdzia. Program naszej działalności streszcza się we wspomnianym już zawołaniu: JEZU UFAM TOBIE I GRAM DLA CIEBIE!!! Towarzyszy nam ono na próbach, koncertach oraz modlitwie, w której polecamy wszystkich spotkanych ludzi – także Ciebie ;)

Jak dotąd udało się nam wydać kilka albumów muzycznych:

  • „Jezus daje nam zbawienie” (1993);
  • „My wierzymy” (1996);
  • „Małemu Jezusowi – Kolędy” (1998);
  • „Ty jesteś wśród nas” (2004);
  • „Usłysz mój głos” (2011).

Skład zespołu nieustannie ulega zmianie, gdyż wielu byłych członków Bethesdy jest już księżmi, obecni starają się im dorównać, a przyszłym możesz być Ty.
 
Już teraz dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w jakikolwiek sposób. Zachęcamy do udziału w naszych koncertach, słuchania naszych płyt i głoszenia Bożej miłości wszystkim napotkanym ludziom. Nie wstydź się być radosnym chrześcijaninem!

 
JEZU UFAM TOBIE I GRAM DLA CIEBIE!!!
 

 
Kontakt z zespołem:

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie
ul. Piłsudskiego 6
33-100 Tarnów
tel.: (14) 621-35-05
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 
  Wydane albumy muzyczne   

bethesda logo


Copyright © 2010/2013/2014. All Rights Reserved.