Rozmowa wstępna

Kandydatów do Seminarium zapraszamy na rozmowę wstępną do Rektoratu, który znajduje się w gmachu Seminarium, w Tarnowie, przy ul. Piłsudskiego 6.

 

Rozmowy wstępne odbywają się przed przystąpieniem do egzaminu:

– przed pierwszym terminem egzaminu (początek lipca)
– przed drugim terminem egzaminu (początek września).

 

Terminy rozmów wstępnych są zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym online, który kandydat wypełnia przed rozmową. Więcej informacji o formularzu znajduje się w zakładce: Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów (tutaj).

 

Podczas rozmowy wstępnej kandydat uzyskuje informacje o przygotowaniu dokumentów wymaganych do wstąpienia do Seminarium oraz formularz podania o przyjęcie do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie (można go także pobrać z naszej strony www).

 

Na rozmowę wstępną kandydat przychodzi z ważnym dokumentem tożsamości.

 

Czytaj więcej...

  

Kandydaci, którzy pragną wstąpić do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, przed rozmową wstępną wypełniają formularz zgłoszeniowy online.

 

Dostęp do formularza kandydat uzyskuje po przesłaniu pocztą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących danych: imię, nazwisko, parafia, adres email, telefon kontaktowy.

 

Dane potrzebne do uzyskania dostępu do formularza zgłoszeniowego można również przekazać podczas rozmowy telefonicznej z księdzem przełożonym Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.


Czytaj więcej...


Copyright © 2010/2013/2014. All Rights Reserved.