Kandydaci, którzy pragną wstąpić do Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie, przed rozmową wstępną wypełniają formularz zgłoszeniowy online.

 

Dostęp do formularza kandydat uzyskuje po przesłaniu pocztą elektroniczną na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. następujących danych: imię, nazwisko, parafia, adres email, telefon kontaktowy.

 

Dane potrzebne do uzyskania dostępu do formularza zgłoszeniowego można również przekazać podczas rozmowy telefonicznej z księdzem przełożonym Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.


Po przesłaniu wymaganych danych kandydat otrzymuje pocztą elektroniczną wiadomość z linkiem aktywacyjnym oraz dalsze instrukcje dotyczące formularza i rekrutacji.

 

Prosimy o ew. sprawdzenie, czy wiadomość przypadkowo nie trafiła do folderu SPAM lub INNE.


Kandydaci nie rejestrtują się samodzielnie w systemie rekrutacji Wydziału Teologicznego Sekcja w Tarnowie UPJPII w Krakowie. Zgłoszenia na listę studentów wszystkich nowych alumnów przyjętych do Seminarium dokonuje Rektorat Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Księdzem Przełożonym pod numerem telefonu 14 621-35-04 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

 


Copyright © 2010/2013/2014. All Rights Reserved.