Ruszamy z projektem G.R.O.M !!!

 

Grom


Klerycy tarnowskiego Seminarium Duchownego razem z diecezjalnym dziełem powołań Rusz-Duszę, zapraszają wszystkich do modlitwy w intencji ludzi młodych, którzy ROZEZNAJĄ, że JEZUS wzywa ich do kapłaństwa. Jezus potrzebuje ludzi odważnych i zaangażowanych w głoszenie Dobrej Nowiny – Ewangelii.


Wszyscy jesteśmy powołani do miłości! Głęboko w sercu każdego z nas ukryte jest wielkie pragnienie kochania i bycia kochanym. Bóg, który jest Miłością, sam włożył w nasze serca to ogromne marzenie i chce nam w nim błogosławić! Zaprasza nas do przyjmowania i obdarowywania miłością.

 

Na to Boże pragnienie możemy odpowiadać w różny sposób; idąc drogą małżeństwa, kapłaństwa, życia konsekrowanego lub służyć braciom żyjąc w pojedynkę. Jednak czas rozeznawania i wyboru nie jest dla nikogo łatwy. To czas walki - sam na sam - toczonej w głębi serca między tęsknotami złożonymi tam przez Pana i tym, co proponuje nam świat. Mimo iż jest to samotna bitwa, którą każdy podejmuje osobiście, to jednak możemy realnie wpłynąć na jej wynik ! :)

 

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w projekcie:


Godzina    Rozeznawania   Otoczona    Modlitwą

 

Projekt polega na duchowym towarzyszeniu osobie rozeznającej powołanie do kapłaństwa poprzez codzienne odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia od 4.05.2018 (rozpoczęcie matur) do 22.09.2018 (rozpoczęcie roku formacji).

 

Przyłącz się do nas!!! Modlitwa ma wielką moc!

 

 

 

 

 


Copyright © 2010/2013/2014. All Rights Reserved.