Może trudno podjąć Ci ważną decyzję. Nie wiesz co dalej robić... Ale chcesz przeżyć życie w pełni! Jeśli chcesz usłyszeć „co Ci w duszy gra” - zapraszamy na wspólne SPOTKANIE, gdzie na górskich szlakach, adoracji Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie, rozważaniu Słowa Bożego i Eucharystii, będziemy wspólnie szukać i odczytywać wolę Pana Boga.
 

Dla kogo:

Młodzież męska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich w mailu zwrotnym zostanie wysłany formularz zgody rodziców lub opiekunów.
 

Termin:

22-26 lipca 2018 r.
 

Miejsce:

Willa pod Krzyżem” w Zakopanem (Sobiczkowa 32, 34-511 Kościelisko)
 

Koszt:

130 zł/os. (nocleg, pełne wyżywienie, dojazdy do tras i bilety do TPN)

Jeśli nie możesz zapłacić całości – napisz...  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: 30 zł na konto bankowe Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży:

PKO BP 82- 1020-4955-0000-7202-0066-9275. 

Przy przelewie prosimy o dopisek z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą rekolekcji: "Męska Decyzja".

W przypadku rezygnacji z rekolekcji zaliczka nie będzie zwracana.  

 

Prowadzący:

ks. Tomasz Rąpała z grupą SEMERON

 

Zapisy:

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Rusz Duszę – Rozeznaj Drogę

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 lipca

formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/KoggPiLcNow7jP8K2

 

Informacje:

www.rusz-dusze.pl

www.facebook.com/ruszduszetarnow

 

Co zabrać? Pismo Święte, notatnik, długopis, legotymacje szkolną (dokumenty) buty I to, co potrzeba w góry (plecak, płaszcz przeciwdeszczowy, coś ciepłego do ubrania), przybory toaletowe, ręcznik, pantofle I DUŻĄ DAWKĘ ENERGII I HUMORU :):):)

 

W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Organizator:

Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie i Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

 

 

Zapraszamy i czekamy!!!

 

 

 

 


Copyright © 2010/2013/2014. All Rights Reserved.